Věrnostní program

Zapojte se do věrnostního programu a čerpejte řadu výhod. Buďte aktivní, střádejte si body a ty následně směňujte za aktuálně dostupné věrnostní benefity.

Stačí jen Vlastnit klientský účet. Ten automaticky získáváte s první objednávkou masáže prostřednictvím našeho rezervačního systému. Jeho nedílnou součástí je právě věrnostní konto, které slouží k hospodaření s věrnostními body. O jakémkoli pohybu bodů na vašem kontě, jste informováni e-mailem i s odůvodněním prováděných změn.

Máte-li na kontě 1200 bodů a více, automaticky se změní na e-kredit. Z něj následně hradíte služby až do jeho vyčerpání.

Ten, kdo není registrován v našem systému, nemá na věrnostní program a výhody z něj plynoucí, nárok.

Ohledně případných dotazů či více podrobností, nás kontaktujte.

Podmínky věrnosti

1. Vlastnit klientský účet.

2. Mít zájem o naše služby, ne ovšem pouze na bázi pevně stanovených slevových akcí ze slevových portálů. Ty se do věrnostního programu standardně nezapočítávají. Za aktivitu v rámci takovýchto akcí, nemusíte získat vůbec nic. Když přeci jen, tak minimální množství bodů z původních hodnot.

3. Na slevové akce např. ze slevových portálů, nelze uplatňovat věrnostní body.

4. Směňovat nastřádané věrnostní body můžete až v okamžiku, kdy využijete našich služeb za plnou cenu. Ne v rámci slevové akce.

Věrnostní benefity

Unikátní, exkluzivní a dostupné pouze v rámci tohoto věrnostního programu. Platí pouze do 1200 bodů na věrnostním kontě. Pak se mění na e-kredit.

Získávání bodů

Buďte aktivní a získávejte věrnostní body. Bez nich nemáte nárok na čerpání benefitů. Po dosažení mezníku 1200 bodů a více, se veškeré získávané věrnostní body, převádějí na bonusy. Ty jsou následně přičteny na věrnostní konto po vyčerpání E-kreditu..

E-kredit

Je mnohem lepší, než samotné benefity. S e-kreditem si naše služby prostě zamilujete. Zaplaťte pouze jednou a pak už si jen užívejte.

Obchod - Kategorie

Aktuálně

Na lávové kameny je stále ještě moc velké vedro. Vydržte. V zimě určitě budou. Tedy pokud vůbec nějaká zima letos bude.

Karel masíruje lávovými kameny

Karel Giebisch

Zrak v mém životě nehraje žádnou roli. Od narození jsem totiž zcela nevidomý. Vše kolem sebe vnímám prostřednictvím ostatních smyslů a zrakové postižení nijak zásadně neřeším. Nepotřebuji vidět, abych mohl žít efektivní a plnohodnotný život..

Nepřehlédněte

Nezapomeňte si přečíst další informace k masážím. Třeba kdy je vhodné zajít na masáž.