Výhody registrace

Proč se vyplatí registrovat? A jak vlastně používat rezervační systém?

Prostudujte si informace ohledně klientského účtu a stručný návod k rezervacím níže.

V případě nejasností či dotazů, nás kdykoli kontaktujte.

Registrací získáte

1. Klientský účet a s ním řadu výhod, na které bez registrace nemáte nárok.

2. Přístup do rezervačního systému. Snadné vkládání nových, ale i kompletní řešení již zadaných rezervací termínů. Podrobný přehled, správa, stornování. Důležité informace přímo na váš e-mail.

3. Členství ve věrnostním programu, zisk věrnostního konta. Přičítání věrnostních bodů na základě klientské aktivity a jejich směňování za dostupné benefity. Důležité informace přímo na váš e-mail.

4. Možnost hradit naše služby na fakturu.

5. Přednost rezervování volného termínu před klienty bez registrace.

Další zajímavé výhody registrace, vznikají postupně. Záleží na tvorbě a zpřístupnění nových funkcí stránek.

Nepřehlédněte

1. Volíte termín rezervace. Datum vyhovuje, ale dostupné časové intervaly nikoli. . Žádný problém. Do políčka jiný časový interval v objednávkovém formuláři, napište, kdybyste chtěli dorazit. Bude-li to možné, vyhovíme vám.

2. Dbáme na kvalitu a exkluzivitu našich služeb. Věnujeme se denně maximálně čtyřem klientům. Pokud svojí rezervací přesáhnete denní kapacitu, pravděpodobně vám nabídneme jiný termín.

3. Dbejte na správnost zadávaných kontaktních údajů. Jinak se s vámi nedokážeme spojit. V takovém případě objednávku automaticky zamítáme.

4. Rádi víme, s kým se potkáme. Pokud jste u nás poprvé, před první schválenou rezervací, vám zavoláme. Doptáme se na pár podrobností, abychom se ujistili, zda můžete vůbec masáž absolvovat.

5. Jakékoli doplňující informace k rezervacím, které byste nám rádi sdělili, ale které nemají v objednávkovém formuláři určené políčko, pište do poznámky.

6. Každá nově zadávaná rezervace, je podmíněna vaším souhlasem se zpracováním osobních údajů. Jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů a veškerá vaše data chráníme v souladu s platnými zákony ČR.

7. Občas zadáváme rezervace za klienty. Stává se, že odešlete požadavek na rezervaci termínu, který je už ale ve výsledku zabrán někým jiným. Co nejdříve vás kontaktujeme a vymyslíme náhradní řešení.

8. Když se náhodou trefíte svojí rezervací do data, kde jste zatím jediní, pravděpodobně vám nabídneme jiný termín. Snažíme se obsadit volná místa ve dnech, kde jsou už nějaké schválené objednávky.

Klientský účet, rezervace

1. Registrace probíhá současně se zadáváním první rezervace termínu. Pod odkazem objednávka si vyberte vhodný datum a čas. Klepněte na rezervovat.

2. Zvolíte možnost nový zákazník. Tím je každý, kdo dosud neprovedl žádnou objednávku prostřednictvím tohoto systému. A to i v případě, pokud našich služeb využíváte pravidelně, ale zatím nevlastníte klientský účet. Neplatí, jestli vám klientský účet vytvořil správce stránek na základě vašeho souhlasu a po domluvě s masérem.

3. Klientský účet nebo-li nového zákazníka, vytváříte pouze při první objednávce. Při každé následující rezervaci termínu masáže, se už přihlašujete prostřednictvím údajů, obdržených na uvedený e-mail.

4. Vyplníte krátký formulář a zarezervujete termín. Vyčkáte na e-mail o schválení či zamítnutí rezervace. V případě specifických požadavků, uvedených v objednávkovém formuláři např. návrh na jiný časový interval či nesrozumitelná požadovaná procedura, může zpracování vaší objednávky, trvat déle.

5. Vše, co se týče klientského účtu včetně rezervací, spravujete samostatně po přihlášení pod odkazem Stav rezervace v sekci objednávka.

6. Po prvním přihlášení, doporučujeme změnit heslo. To učiníte snadno v úpravě profilu, kde si můžete doplnit i další informace

7. V případě zapomenutých přihlašovacích údajů, si buď nechte zaslat nové heslo, nebo nás kontaktujte. Tvorbou dalšího zákazníka nic nevyřešíte. Akorát to způsobí zmatek a budete začínat úplně od začátku. A to určitě nechcete.

8. Součástí klientského účtu je i tak zvané věrnostní konto. Na něj získáváte body, které můžete následně směňovat za dostupné benefity. Uplatňování bodů z věrnostního konta, lze realizovat při vkládání nové rezervace. Podmínkou je, mít na kontě dostatek bodů pro čerpání zvoleného benefitu. Body z věrnostního konta nelze použít na předem stanovené slevové akce např. ze slevových portálů. Ty jsou benefitem sami o sobě.

9. Vše podstatné, co se týče úkonů na klientském účtu, dostáváte na e-mail, uvedený při registraci. Informace posílá systém.

10. Pokud nadále nechcete využívat našich služeb, napište nebo zavolejte. Klientský účet kdykoli neprodleně odstraníme. Stačí se ozvat.

Aktuálně

V termínu 19.2.2018 zavírám v 16:00 z interních důvodů. Na tento den upraveny časy rezervací.

Karel masíruje lávovými kameny

Karel Giebisch

Zrak v mém životě nehraje žádnou roli. Od narození jsem totiž zcela nevidomý. Vše kolem sebe vnímám prostřednictvím ostatních smyslů a zrakové postižení nijak zásadně neřeším. Nepotřebuji vidět, abych mohl žít efektivní a plnohodnotný život..

Nepřehlédněte

Nezapomeňte si přečíst další informace k masážím. Třeba kdy je vhodné zajít na masáž.