Reference

Postřehy zákazníků, kteří už měli možnost vyzkoušet si mnou nabízené masérské služby. Jak je hodnotí?

Lenka: Jako studentka mám denně hlavu v knížkách. Důsledkem toho, mě začaly bolet záda (zejména za krkem). Pan Giebisch má opravdu zlaté ruce a po jeho masáži mě záda bolet přestaly. Takový výsledek, jsem nikde jinde nezaznamenala. Jsem mu moc vděčná a určitě přijdu zase 🙂 Děkuji Vám!
Dominika: Masáže mohu jen doporučit. Dostala jsem poukázku jako dárek, jelikož to byla má první masáž měla jsem obavy, které však byly úplně zbytečné. Pan masér vše vysvětlí a pak už jen kouzlí. Po delší odmlce, kdy jsem neměla čas se už moc těším na další příjemnou návštěvu.
Markéta: Určitě doporučuji - vyzkoušela jsem všechny masáže a těším se na další. Za mě 100% spokojenost!
Sylva: Včerejší Breussovu masáž, kterou jsem poprvé vyzkoušela vřele doporučuji. Páteř se uvolní a člověk odchází jako znovuzrozený. Pan masér své povolání umí a je vynikající .
Vodičková: Masáž skvělá, uvolňující a uklidňující. Jsem pravidelná klientka. Kdybych měla více času, jsem tam každý týden. Každopádně za mě "palec nahoru". A navíc milý, skromný, inteligentní a schopný člověk.
1. stránka z celkem 3123

Přidat hodnocení

Aktuálně

V termínu 19.2.2018 zavírám v 16:00 z interních důvodů. Na tento den upraveny časy rezervací.

Karel masíruje lávovými kameny

Karel Giebisch

Zrak v mém životě nehraje žádnou roli. Od narození jsem totiž zcela nevidomý. Vše kolem sebe vnímám prostřednictvím ostatních smyslů a zrakové postižení nijak zásadně neřeším. Nepotřebuji vidět, abych mohl žít efektivní a plnohodnotný život..

Nepřehlédněte

Nezapomeňte si přečíst další informace k masážím. Třeba kdy je vhodné zajít na masáž.