Plaťte naskenováním QR

Jste zvyklí, že v Masáže Gieb můžete přímo na provozovně platit platební kartou skrze platební terminál nebo zaměstnaneckými benefity. Nyní mám k dispozici ještě jednu možnost, která pro některé klienty může být o něco příjemnější a pohodlnější než dosavadní řešení.

Platba pomocí QR kódu. Jak to funguje?

  1. Naskenujete QR kód, který mám umístěn na viditelném místě
  2. Jste přesměrováni na zabezpečenou platební bránu platební služby Trisbee
  3. Zadáte částku a zvolíte způsob platby. Buď pomocí Google Pay, Apple Pay nebo jednoduše zadáte údaje ze své platební karty stejně jako když platíte kartou v e-shopech na internetu při online nákupech
  4. Potvrdíte a máte hotovo

Uživatelé, kteří chtějí využívat placení pomocí Trisbee častěji, si mohou přímo u Trisbee vytvořit bezplatný uživatelský účet. Uložit si do něj svoji platební kartu pro ještě rychlejší placení nebo si na účet dobít finance ze svého účtu a následně dobitý kredit využívat k placení.

Trisbee je zatím rozšířeno především v Praze, pojďme tuto inovativní službu rozšířit i v Olomouci. Placení tímto způsobem je rychlé a efektivní. Vím, že tato varianta není pro každého. Platební terminál mám nadále v provozu a zákazník sám určuje jak zaplatí. Jestli na terminálu nebo naskenováním QR kódu.

Placení s Trisbee však disponuje ještě jednou užitečnou funkcí, kterou oceňuji. Dá se jím totiž platit i na dálku. A to pomocí platebního odkazu, který na požádání mohu poslat do SMS nebo e-mailu.

Více informací o této platební metodě se dočtete na oficiálních stránkách:

Služby Trisbee