Vánoce, darujte masáž

Máme i tištěné poukazy přímo k vyzvednutí na provozovně. Viz níže.

Vánoce jsou časem překvapení a dárků, není divu, že se mi postupně začínají hromadit dotazy na nákup dárkových poukazů na masáže. Dárek, který potěší téměř každého. Taky plánujete darovat masáž?

Od období COVIDU vznikl trend nákupu online. A to i v oblasti dárkových poukazů. V Masáže Gieb nejsem pozadu a nabízím pohodlný nákup dárkových poukazů na pár kliknutí. Stačí nahlédnout do sekce Dárkové poukazy, vyplnit jednoduchý formulář a odeslat objednávku.

Pokud zaplatíte platební kartou, proces nákupu proběhne automaticky bez mého zásahu. Po přijetí platby na e-mail dostanete odkaz na zobrazení a stažení dárkového poukazu. Na e-mail též obdržíte fakturu, která se vygeneruje podle zadaných údajů v objednávkovém formuláři.

V případě platby bankovním převodem, realizace objednávky chvíli potrvá. Ručně musím vyhotovit fakturu a vyčkat na její zaplacení ze strany kupujícího. Teprve pak posílám odkaz na dárkový poukaz na e-mail kupujícího.

Pokud chcete uhradit dárkové poukazy zaměstnaneckými benefity konkrétně Benefitem-Plus, Benefity a.s., Sodexo nebo Edenred kartou, uveďte tuto informaci při objednávání poukazů do poznámky v objednávkovém formuláři a zvolte způsob platby bankovní převod. Spojím se s vámi a platbu zaměstnaneckými benefity společně zrealizujeme.

Platnost poukazů je stanovena na 6 měsíců od jejich zakoupení. Máte tedy dost času na jejich uplatnění. U poukazů s vyššími částkami 1000, 2000 a vyšší, nastavuji obdarovaným kredit v hodnotě zakoupeného poukazu. Tento kredit lze čerpat na libovolné procedury až do vybrání všech finančních prostředků.

Příklad: Dostáváte dárkový poukaz v hodnotě 2000 Kč. Tato částka vám bude připsána jako kredit na masáže. Objednáte si masáž za 600 Kč, z kreditu se odečte 600 Kč. Zbývá 1400 Kč. A tak dál, dokud bude co čerpat. Jasné?

Pro uplatnění poukazů slouží unikátní kód, který naleznete na poukazu. Stačí mi ho nadiktovat buď při telefonické objednávce nebo vepsat do poznámky při zadávání online rezervace.

Elektronické dárkové poukazy bohužel v současnosti neobsahují vánoční vzhled. Tuto inovaci plánuji do budoucna, jen musím pořešit s kolegou programátorem, který mi celé řešení a web spravuje.

K dispozici též tištěné poukazy k vyzvednutí přímo na provozovně. V případě zájmu o tištěný poukaz mě kontaktujte předem, pokud půjdete jen pro poukaz a ne rovnou na masáž. Ať si na vás vyhradím čas, jsem k dispozici a nemám zrovna klienta. Za tištěné dárkové poukazy můžete platit přímo na provozovně zaměstnaneckými benefity nebo normálně kartou.