Změny u benefitů a předplatného

Vážení klienti, příznivci, zájemci o masáže

Vážení klienti, příznivci, zájemci o masáže

Někteří si pamatujete, že než došlo k aktualizaci stránek a systémů, byl v provozu věrnostní program. Za jednotlivé masáže, doporučování klientů apod. jste získávali body. Ty následně bylo možné měnit na slevové kupóny.

Tento systém už bohužel nefunguje, protože to vyžadovalo mít digitální databázi jednotlivých klientů a veškeré záznamy pečlivě evidovat. Ne, že by to bylo nějak náročné, ale aktuálně využívané systémy tuto vychytávku nadále neumožňují. Musel jsem tedy od bodů upustit i když vím, že se vám to hodně líbilo a byl v tom krásný přehled. Nicméně snad jsem vymyslel náhradní řešení.

Benefity tedy slevy, budete získávat podle aktuálních hodnot konkrétně:

  • Podle počtů návštěv
  • Za doporučování klientů
  • Za nákup dárkových poukazů, předplatného
  • Jako častý a aktivní zákazník nějaký ten bonus navíc

Sám si tento nový model musím zaběhat. Pokud tedy budete mít dojem, že už máte nárok na nějakou tu slevu a já si na to nevzpomenu, připomeňte se. V systému prověřím jestli na určitý benefit máte podle stanovených pravidel nárok. Pokud ano, budete mít možnost jej uplatnit.

Změny u předplatného

Změn se dočkalo i předplatné tedy kredit. Snažil jsem se jej nastavit tak, aby nákup předplatného byl výhodnější než úhrada jednotlivých procedur. Samozřejmě nákup předplatného závisí na tom, že budete procedury v Masáže Gieb absolvovat více než jednou. Ojedinělým návštěvníkům se nákup předplatného nevyplatí.

Předplatné existuje ve dvou verzích:

  • Kredit: Hodnota, kterou zaplatíte, bude převedena na kredit. Podle aktuálních cen v ceníku, bude získaný kredit odečítán až do jeho vyčerpání, tedy až dokud nedosáhne nuly.
  • Počet vstupů: Za určitý finanční obnos obdržíte počet vstupů. S každou absolvovanou procedurou, se budou vstupy odečítat dokud nedosáhnou nuly.

Vstupy jsou cenově výhodnější, protože za určitý finanční obnos dostanete jejich určitý počet a nejsou vázány na aktuální ceník jednotlivých procedur, což u kreditu neplatí. Vstupy se dále dělí takto:

  • Počet vstupů bez omezení procedury
  • Počet vstupů na konkrétní nejoblíbenější procedury zákazníky

Je pochopitelné, že počet vstupů bez omezení vás bude stát více, než počet vstupů na oblíbené procedury zákazníky. Cena za počet vstupů bez omezení je stanovena tak, aby pokryla všechny dosud nabízené procedury.

Jde o první nástřel, je možné, že se ceny předplatného nebo nastavené benefity, budou ještě ladit podle potřeby.

Prohlédněte si:

Sekci Benefity

Sekci Předplatné