Změny v období července a srpna

Máme zde letní prázdniny. Čas dovolených a odpočinku. Osobně mám už dovolené za sebou a pokud to bude možné, budu k dispozici ohledně provozu masáží i v letních dnech. Vzhledem k častým výletům a dovoleným, nepředpokládám takový nával na masáže jako standardně během roku, proto je možné, že najdete více volných termínů, než bývá zvykem.

S létem přichází i několik změn, se kterými bych vás rád stručně seznámil:

1. Lávové kameny budu provozovat zase až na podzim v chladnějším podnebí. Nyní v těch vedrech, které většinou panují, by to nebylo rozumné pro organismus.

2. V pátek zkracuji pracovní dobu. Během léta se můžete rezervovat nejpozději ve 14:00. S koncem letních prázdnin se páteční doba vrátí do normálu a opět se bude možné rezervovat i na 17:00

3. Pokud pojedete na masáž autem, buďte opatrní a nejdříve si prověřte kudy můžete jet. Během léta už tradičně probíhá v Olomouci velké množství oprav a některé ulice a křižovatky jsou zavřené kvůli probíhající údržbě. Např. od 11.7.2022 až do 30.9.2022 se budou provádět rozsáhlé úpravy poblíž restaurace Drápal na tř. Svobody.

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat.