Masáže Karel Giebisch
Může Vás zajímat

Konečně otvíráme a to už třetího května

Vážení klienti, příznivci, zájemci o masáže
Konečně otvíráme!!! A to už 3.5.2021, pokud se zásadně nezhorší pandemická situace. Rozhodla tak vláda na mimořádném jednání, kde představila plán postupného rozvolňování v celkem šesti balíčcích.
Otevření služeb jakož i masáží, patří do třetího balíčku. Ten vstoupí vplatnost 3.5.2021. Takže se již máte na co těšit. Absolvování masáže je podmíněno negativním antigenním testem, očkováním či protilátkami na onemocnění COVID 19.
V rezervačním kalendáři již najdete nové stanovené termíny poskytování masáží. I nadále platí, že pokud termín nevyhovuje, lze se dohodnout individuálně. Časy lze upravovat dle potřeby, stačí mě kontaktovat.
Připomínám, že veškeré dárkové poukazy či předplatné / kredit, má prodlouženou platnost. A to až do konce roku 2021. Čerpat tedy lze i poukazy včetně předplaceného kreditu, kde již vypršela oficiální platnost nastavena automaticky systémem při nákupu. Pokud budete čerpat některý z dárkových poukazů, uveďte mi do poznámky kód poukazu pro moji snadnou identifikaci a dohledání.
Máte-li zaplacenou, ale nedočerpanou proceduru, rozhodně znovu neplaďte. V rámci rezervace online zvolte jako formu úhrady předplatné. To platí i pro zákazníky, co mají předplacený, ale zatím nedočerpaný kredit.
Žádám vás, abyste v rámci online rezervací, pokud ještě nemáte klientský účet, uváděli vždy pravdivé kontaktní údaje. A to jak telefon tak i e-mail. Pokud se s vámi nebudu schopen nakontaktovat, rezervaci automaticky stornuji.
Abych vám ulehčil absolvování masáží a nezatížil vaše peněženky, je možné nově masáže hradit přes službu Twisto formou odložené platby. To znamená, že Twisto zaplatí masáž za vás a vy se následně s Twistem vyrovnáte na základě data splatnosti. Registrace do Twista je zcela zdarma. Více informací na adrese:
www.twisto.cz
V provozu je i nová platební služba Trisbee. Stačí, když si v Trisbee vytvoříte účet, dobijete si virtuální peněženku ze svého bankovního účtu a následně můžete platit na pár kliknutí přímo ze svého mobilního telefonu bez použití hotovosti či standardní platební karty. Více informací naleznete na adrese:
www.trisbee.cz
Otevření služeb a pokračování v podnikání, musíme řádně oslavit. Tím pádem až do konce května můžete využít 10% slevu na veškeré procedury, dárkové poukazy či předplatné.
Slevový kupón: SLAVIME
Zadejte v rámci online plateb v nákupním košíku.
Na všechny už se moc těším a věřím, že tentokrát již budeme mít otevřeno natrvalo.
Jednatel a masér: Karel Giebisch

Rychlý kontakt

Vyplňte na Vás kontakt, zavoláme Vám!


Doplňte číslo 9 + 1 =