O mně foto Karel Giebisch Karel Giebisch

Zrak v mém životě nehraje žádnou roli. Od narození jsem totiž zcela nevidomý. Vše kolem sebe vnímám prostřednictvím ostatních smyslů a zrakové postižení nijak zásadně neřeším. Nepotřebuji vidět, abych mohl žít plnohodnotný život.

Rád dělám lidem radost

Karel Giebisch fotografie

Svoji práci nedělám z donucení, ale jsem vždy hrozně rád, když přináší pozitivní výsledky. Rád dělám lidem radost po všech stránkách. Masírování mě velice baví a naplňuje mě pozitivní energií. Jsem šťastný, když mohu konstatovat, že mé ruce pomohou od bolesti, stresu, únavy, napětí, ale i dalších trápení.

Mnohé zdroje tvrdí, že ruce nevidomého maséra působí blahodárným účinkem. Tím, že tito lidé postrádají jeden ze základních smyslů a to konkrétně zrak, projevuje se tento nedostatek v jejich rukou. Mají v nich mnohem větší cit než je běžné. Působí více do hloubky a tak není divu, že tato masáž je velice účinná po všech stránkách. Jde zcela o jedinečný a nezapomenutelný zážitek, který vám žádný z vidících odborníků nedokáže zprostředkovat. Zastavte se za mnou a posuďte sami, zda-li je na tomhle tvrzení alespoň střípek pravdy.


Sídlím v centru Olomouce

fotografie masážního salónu

Můj soukromý masážní salón se nalézá v příjemném prostředí v centru města Olomouce. Celá tato myšlenka týkající se masáží, se zrodila v mé hlavě a vše si tak řeším zcela samostatně. Od objednání zákazníka až po provedení dohodnuté procedury. V současnosti nespolupracuji ani s žádnými specializovanými organizacemi sdružující nevidomé maséry.

K masírování používám prostředky od známých a ověřených značek např. Saloos. K dispozici je vždy neutrální varianta, ale i minimálně jeden vonný olej. Každý zákazník má možnost poslouchat v průběhu masáže rádio nebo relaxační hudbu. Po masáži si lze zcela zdarma doplnit tekutiny na základě připraveného nealkoholického nápoje.

V masérně se také nalézá dostatečný prostor pro odložení věcí včetně dvou kožených křesílek. Můžete tedy klidně dorazit i v páru.

Masáže, které provádím, jsou podmíněny získanými certifikáty. Prohlédnout si je můžete buď zde v této sekci nebo také v salónu na viditelném místě. Časem rozhodně přibudou další. V oblasti masáží se neustále zdokonaluji a postupně se snažím rozšiřovat nabídku jednotlivých procedur.


Ocenění

živnostník roku - fotografie z předávání

MONETA Živnostník roku 2020 Olomouckého kraje se stal Karel Giebisch nabízející regenerační a rekondiční masérské služby.
Slavnostní předání cen si můžete přehrát ze záznamu České televize zde.

živnostník roku - logotypy

  • MONETA Živnostník roku 2020 Olomouckého kraje
  • Živnostník roku - Srdcař 2020 Olomouckého kraje
  • Ocenění hejtmana Olomouckého kraje