Masáže Karel Giebisch
Může Vás zajímat

Ocenění

Živnostník roku 2020

MONETA Živnostník roku 2020 Olomouckého kraje se stal Karel Giebisch nabízející regenerační a rekondiční masérské služby. Slavnostní předání cen si můžete přehrát ze záznamu České televize zde nebo níže v přehrávači.

„Jsem zcela zrakově hendikepován a mým velkým cílem je bojovat za lepší život hendikepovaných. Začal jsem hledat způsoby, jak dokázat, že mít nějaký hendikep skutečně nic neznamená a že i lidé s hendikepem mohou podnikat,“ říká vítězný živnostník Karel Giebisch. Nenapadlo ho nic lepšího než se stát masérem, vybudoval si svůj první masérský salon. I přes velké množství masérů se mu podařilo uchytit a nyní pracuje v prestižních reprezentativních prostorách v centru Olomouce. Klienti se jen hrnou. Staví na digitalizaci a on-line řešení, protože nemá rád papíry a hotovost. A lidé jsou nadšeni. Je nevidomý a dělá masáže. A především podniká, popisuje, co je hendikepovaným v podnikání na překážku a snaží se to i pro ostatní odstraňovat.

Pojďme představit vaši živnost?
Moje činnost je rozsáhlá. Začalo to tím, že jsem si udělal masérský kurz, který jsem si ale udělal v úplně normální společnosti, která neměla s handicapovanými nic společného a udělal jsem si ho proto, abych dokázal zjistit, jak vlastně zdravá veřejnost vnímá osoby s hendikepem. Ukázalo se, že tento kurz byl skutečně plusový bod, neboť se ukázalo, že na poli vnímání osob s handicapem jsou lidé s postižením obrovský problém. Běžná veřejnost si nedovede představit, co lidé s hendikepem jsou schopni všechno dělat, a tak jsem zjistil, že masáže jsou parádním odrazovým můstkem k tomu, abych mohl změnit vnímání lidí s hendikepem a také podnikání lidí s hendikepem. A tak jsem začal řešit i různou digitalizaci, on-line objednávkový systém masáží, nabídku rezervací, věrnostní program, platby kartou.


Vyhlášení živnostníka roku 2020 na České televizi

Představení nominovaných od 15. minuty, vyhlášení pak od 28. minuty.

Rychlý kontakt

Vyplňte na Vás kontakt, zavoláme Vám!


Doplňte číslo + 75 = 78