Může Vás zajímat

PF 2021

Vážení klienti, příznivci, zájemci o masáže
Starý rok končí, Nový zítřkem začíná. Dovolte mi vám všem popřát v roce 2021 jen to nejlepší. Konec strádání, utrpení a opětovný rozjezd všeho, co jsme museli v roce 2020 pozastavit, omezit, zastavit. Pevně věřím, že rok 2021 bude mnohem lepší než ten současný a že se vše vrátí celkem do normálu.
Rok 2020 mě naučil, že aniž bych si to dříve uvědomoval, svoji práci dělám srdcem. A protože pracuji srdcem, žádné vládní restrikce ani COVID, mě nepoloží. Nepadnu na kolena a nevzdám se. Tvrdě půjdu za svými vytyčenými cíli, ať se děje cokoli. Rok 2020 mě postavil před těžká rozhodování, utržil mi několik šrámů, ale má účinná zbraň proti restrikcím a COVIDU vůle, všechny nepřátele nakonec zdolá. Z roku 2020 vycházím silnější a odhodlanější než kdy dřív. S naostřenou vůlí kráčím kupředu do roku 2021 hledat klíč k této krizi. Budu kosit nepřátele tak dlouho, dokud nebude konec. Dokud se vše nevrátí do normálních kolejí a já věřím, že se tak stane brzy.
Každý z vás má zbraň. Vůli. Naostřete ji, nadechněte se a vykročte do roku 2021 též silnější než kdy dřív. Společně vše zvládneme.
Pevně věřím, že se brzy opět setkáme u masáží. A už bez jakýchkoli vládních restrikcí a opatření proti COVID. Vytrvejte, bojujte a brzy naviděnou.

Rychlý kontakt

Vyplňte na Vás kontakt, zavoláme Vám!


Doplňte číslo 2 + 3 =