Masáže Karel Giebisch
Může Vás zajímat

Platit až po masáži, třeba až za měsíc?

Vážení klienti, příznivci, zájemci o masáže
zatím co celý svět bojuje s onemocněním COVID 19, dochází k omezování pohybu osob, zavírání podniků, zákazu provozu poskytování služeb v provozovnách včetně masáží, přemýšlím o tom, jak vám masáže zpříjemnit až se krize zmírní a až dostanu zelenou opět masírovat. Ani minutu neuvažuji o ukončení činnosti. Tuto krizi přežijí jen tvrďáci a ti, co svém poslání a podnikání věří. Ti, co svoji práci dělají srdcem a ne pouze pro peníze. A já přežiji, to zaručuji!!! Živnostník roku Olomouckého kraje za rok 2020 to přeci nevzdá. To by to vypadalo.
No a protože je více než zřejmé, že tato krize bude mít i zásadní dopad na ekonomiku, je pochopitelné, že mnohem méně lidí si po skončení krize bude dopřávat relax a odpočinek prostřednictvím masáží. A tak jsem bádal, pátral, zkoumal a hledal, jak zajistit přístup k masážím všem bez rozdílu i v době utlumení a zhoršení ekonomiky.
Došlo k opětovné aktivaci platební metody Twisto Pay a tedy služby Twisto. Twisto poskytuje tak zvané odložené platby. Po registraci získáte nějaký základní limit, který čerpáte, kterým platíte. Na své finance nesáhnete, platí za vás Twisto. Následně se s Twistem srovnáte na základě měsíčního vyúčtování. Více detailů jak Twisto funguje, najdete na webu Twista.
Pokud tedy po skončení krize budete chtít dorazit na masáž a nebudete chtít sahat na svůj finanční rozpočet, budete moci zaplatit masáže Twistem. Já dostanu zaplaceno obratem, vy se s Twistem srovnáte až další měsíc. Tak jednoduché to je. Odložené platby jsou v poslední době trendem a tak jsem se rozhodl zprovoznit tuto metodu i v Masáže Gieb.
Platbu Twisto Pay už nyní najdete v obchodě při nákupu dárkových poukazů nebo-li předplatného, ale též v rámci online plateb v rezervačním kalendáři.
Vlivem aktuálního zákazu poskytování služeb v provozovnách z nařízení vlády, se nyní nelze rezervovat na masáž. Kalendář je zablokován, takže v současnosti můžete Twisto Pay otestovat pouze v sekci obchod.
Věřím, že vám tato inovace v budoucnu zpříjemní masáže a že vás od masáží neodradí ani utlumení a zhoršení ekonomiky.

Rychlý kontakt

Vyplňte na Vás kontakt, zavoláme Vám!


Doplňte číslo + 57 = 65