Masáže Karel Giebisch
Může Vás zajímat

Podmínky absolvování masáží od třetího května

Vážení klienti, příznivci, zájemci o masáže
v pondělí 3.5.2021 to vypukne. Z nařízení vlády je již možné otevřít služby, tím pádem i masáže. Protože bohužel neustále je nutné dodržovat určitá protipandemická opatření, všechny klienty či zájemce o masáže žádám o následující:
1. Objednávejte se prosím výhradně prostřednictvím online rezervačního systému. Na základě nařízení vlády je nutné mít k dispozici evidenci zákazníků. Již dlouho jsem registrován na úřadě pro ochranu a zpracovávání osobních údajů, buďte tedy bez obav. Vaše údaje jsou v Masáže Gieb v bezpečí. Tím, že se budete objednávat online, usnadníte mi evidenci objednávek a pokud by se náhodou vyskytla nákaza COVID19 v provozovně, i trasování hygienikům.
2. Při online rezervacích zadávejte pravdivé kontaktní údaje. Jdete-li na masáž poprvé a já se s vámi před absolvováním procedury nedokážu nakontaktovat, služba vám bohužel nebude moci být poskytnuta.
3. S sebou si nezapomeňte přinést buď:
•Potvrzení o PCR nebo antigenním testu. Musíte být negativní. Potvrzení je vyžadováno pro případnou kontrolu ze strany úřadů. Ti po vás budou potvrzení v případě namátkové kontroly vyžadovat
•Certifikát o absolvovaném očkování na COVID19, v případě jedné dávky očkování kartičku potvrzující, že máte zatím jen jednu dávku očkování
•Potvrzení o protilátkách na COVID19
Není nutné, abyste pro testování využívali certifikovaná odběrná místa, pokud jste testováni v práci či ve školství. Stačí potvrzení od zaměstnavatele.
S ohledem na moji bezpečnost a můj kompletní zrakový hendikep, vpouštím do provozovny pouze předem objednané klienty či každého, kdo předem nahlásí účel návštěvy. Náhlé zazvonění u dveří a dožadování se vpuštění do provozovny či požadavek na absolvování procedury bez předchozího objednání, neberu v potaz. Nejdříve se řádně objednejte nebo mi zavolejte, že máte zájem dorazit třeba i za účelem kontroly. Věřím, že vzhledem k mému zrakovému hendikepu tohle opatření budete respektovat a chápat.
V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovagt.

Rychlý kontakt

Vyplňte na Vás kontakt, zavoláme Vám!


Doplňte číslo + 23 = 32