Masáže Karel Giebisch
Může Vás zajímat

Předplacení masáží se vyplatí

Určitě vám neuniklo, že v rámci Masáže Gieb, máte k dispozici věrnostní program. Jeho prostřednictvím získáváte body. Ty si následně směňujete za různé slevové kupóny. Tím pádem máte levnější procedury, ale i dárkové poukazy nebo nákup předplatného / kreditu.
Aby vše bylo ještě atraktivnější, i samotné předplatné / kredit, přináší určité výhody. A navíc dochází k propojení s věrnostním programem. Jaké inovace máte nově k dispozici?
1. Nastřádané věrnostní body v rámci věrnostního programu, můžete nově využívat k navyšování vámi zakoupeného předplatného. Co tím myslím?
Máte zakoupené předplatné řekněme v hodnotě 500 Kč = 500 kreditů, tedy cena masáže zad a šíje na 40 min. Vy však máte na věrnostním kontě 200 bodů a rádi byste proceduru za 700 Kč. Buď si doplatíte, nebo navýšíte předplatné směnou věrnostních bodů. Body vám budou odečteny, kredit navýšen na 700. A vy tak můžete s klidem využít proceduru za 700 Kč a nic nemusíte doplácet.
Pozor, věrnostní body nelze takto směňovat, pokud nemáte zakoupené vůbec žádné předplatné.
2. Pokud si pořídíte předplatné alespoň v hodnotě 2500 Kč., získáváte automaticky slevu 100 Kč. na veškeré čerpané procedury v cenové relaci 600 Kč. a výš. Pozor, slevu lze takto využít pouze v rámci předplatného, nikoli samostatně.
3. Při pořízení předplatného alespoň v hodnotě 2000 Kč, získáváte do věrnostního programu rovných 100 věrnostních bodů. Tím máte šanci rychleji dosáhnout na některý ze slevových kupónů.
4. Při pořízení předplatného alespoň v hodnotě 3000 Kč., získáváte automaticky na věrnostní konto rovných 200 bodů. Tím pádem ještě rychlejší šanci dosáhnout na některý ze slevových kupónů.
Věřím, že tyto inovace zatraktivní využívání předplatného a že pro vás bude předplatné masáží atraktivnější než dřív.

Rychlý kontakt

Vyplňte na Vás kontakt, zavoláme Vám!


Doplňte číslo 56 + = 57