Proč osobní blog?

Od zahájení masérské praxe přicházím do kontaktů z mnoha lidmi. V průběhu masáží dostávám velké množství dotazů na můj život. Jak vše zvládám, jak cestuji, řeším orientaci. Témat, o kterých se dá rozpovídat je skutečně nespočet.

Dotazy se opakují. Některé stručné, jiné důmyslné, další vyžadují detaily. A tak ve mně začala hlodat myšlenka osobního blogu. Místa, kam si mohou lidé chodit pro inspiraci a získávání nových poznatků z života s hendikepem. Na rozdíl od ostatních projektů, jako je třeba portál Gieb News, který boří mýty o hendikepovaných, kde vznikají články od různých redaktorů, se tento osobní blog liší. Budu zde uveřejňovat pouze články, týkající se mě samotného. Příhody, zážitky, zkušenosti ze života, s čím momentálně bojuji a co řeším. Články budou všeobecné, rozhodně neplánuji odkrývat své soukromí. Též se zde budu snažit odpovídat na často pokládané dotazy klientů masáží, ale i každého, kdo mi nějakou zajímavou otázku položí. Věřím, že tento blog bude inspirací pro mnoho z vás.

Vše, co si zde přečtete, kopíruje můj osobní pohled na věc. Pokud se na stejnou záležitost zeptáte jiného znevýhodněného člověka, může to vnímat jinak. Každý jsme odlišní a to je nutno si uvědomit a respektovat.