Může Vás zajímat

Stále zavřeno z nařízení vlády. Zatím do poloviny dubna

Vážení klienti, příznivci, zájemci o masáže,
Co dodat. Bohužel mi nezbývá nic jiného, než pokračovat v nařízení vlády a v dodržování opatření proti COVID 19. Stále musím mít zavřeno, zákaz provozu masérských služeb i nadále pokračuje. A to už konkrétně od 28.12.2020 až zatím do 11.4.2021.
Šílené že? Není divu, že mnozí pokládají své živnosti, ruší provozovny. Tato uzávěra je vskutku pro mnoho podnikatelů a drobných živnostníků likvidační. Přežije jen málo kdo. Ale Masáže Gieb to ustojí. Ne nadarmo padla velká investice na to, abych mohl pracovat ve vlastních prostorách a zbavil se placení nájmu. Opatření proti COVID a nařízení vlády mě nepoloží. I když se bude uzávěra nadále prodlužovat, ustojíme to. Buďte bez obav. Stále jsem v plné síle a připraven otevřít hned, jakmile spadne ten řetěz a zvedne se závora. Pevně věřím, že se tak stane skutečně nejpozději koncem dubna. Lidem dochází trpělivost, tyto šílené restrikce už neustojí a dříve nebo později nastane zlom. Věřím v to. Každopádně buďte v klidu, vláda mě nezničí. A já nikdy dobrovolně nepadnu před vládními činiteli na kolena a nebudu prosit o almužnu. Neustanu v boji, dokud tato šílená krize neskončí.
Pouze síla davu, odhodlanost a odvaha zvítězí. A my na to máme. Všichni bez rozdílu. Nejhorší, co může nastat a co vás může položit, je psychika. Nepoddávejte se této situaci. Ve všem zlém, co se nyní odehrává, se dá vždy najít střípek naděje. Světlo na konci tunelu. A naděje, světlo na konci tunelu bude zesilovat. Zesilovat, až pohltí temnotu. A nakonec zvítězíme my. Běžní občané, nikoli vůdci. Porazíme pandemii. Porazíme restrikce a budeme zase normálně žít. Jen se nevzdávat, nepoddávat se psychice a bojovat.
Připomínám a sdělte to prosím i obdarovaným, že veškeré zakoupené předplatné či dárkové poukazy, či investované peníze do masáží, nepropadnou. Zaplacené procedury si dočerpáte hned jakmile to bude možné, platnost dárkových poukazů a předplatného prodloužena až do 31.12.2021 zatím. Pokud by se náhodou stalo v což opravdu nedoufám, že by restrikce nadále trvali, platnost dárkových poukazů a předplatného se prodlouží o další rok. Ale to už snad nenastane.
Naostřete své zbraně. Vůli, odvahu, odhodlanost, tvrdohlavost, upřímnost, nezlomnost. Vyjasněte mysl a bojujme. Bojujme všichni jak nejlépe umíme. Vítězství je na dosah.

Rychlý kontakt

Vyplňte na Vás kontakt, zavoláme Vám!


Doplňte číslo 1 + 6 =