Může Vás zajímat

Vstup pouze s očkováním nebo po prodělání COVIDU

Vláda schválila nová opatření proti šíření onemocnění COVID 19 v populaci. Zavedla tak zvaný Česko Bavorský model, který začíná platit od pondělí 22.11.2021. Co to znamená?
Tak především nezavíráme. Masérské služby jsou poskytovány i nadále, ovšem pouze za těchto zásadních podmínek:
1. Po předložení platného certifikátu o dokončeném očkování na COVID 19 (bohatě stačí certifikát v aplikaci Tečka)
2. Prokázání se provozovateli platným certifikátem o prodělání onemocnění COVID 19 (bohatě stačí certifikát v aplikaci Tečka)
3. Antigenní, PCR, ani žádné jiné druhy testů k potvrzení negativity na COVID 19, nejsou v současnosti uznávány. Je mi líto.
Rád bych doplnil a uvedl na pravou míru, že tato opatření jsem nucen akceptovat a dodržovat. Pokuty za nedodržování jsou opravdu velice vysoké a mohou jít až do miliónů. A tolik financí k dispozici skutečně nemám. Oceňuji však, že nezavíráme a i za těchto poněkud přísných opatření, lze masáže nadále poskytovat. Buďme za to rádi a vydržme to. Jednou tato divná doba skončí a vrátí se vše do normálu.
Chci, abyste věděli následující: Očkovat se, neočkovat, to je každého věc. Nikoho neodsuzuji, nikoho nevyčleňuji ze společnosti. Pouze chci udržet své podnikání, které jsem budoval a tvořil 5 let. Věřím, že to pochopíte a vy co nejste očkovaní na mě nezanevřete.
Máte dotazy? pište, volejte, jsem k dispozici:
731244753
karel@masazegieb.cz

Rychlý kontakt

Vyplňte na Vás kontakt, zavoláme Vám!


Doplňte číslo 22 + = 27