Reference

Postřehy zákazníků, kteří už měli možnost vyzkoušet si mnou nabízené masérské služby. Jak je hodnotí?

Jan Sommer: Vybral jsem si vzhledem k potížím s páteří nepříliš známou Breussovu masáž. Byl jsem mile překvapen profesionalitou maséra a proto jsem neváhal a rovnou si objednal další termín masáže. Tohoto maséra můžu jen doporučit.
Jaroslav ZIGO: Masáž byla výborná, přesně jak jsem očekával. Masér je velmi příjemný, empatický. Velmi pěkně jsme si popovídali. Rovněž prostředí je velmi příjemné. Samozřejmě se zase objednám a budu se velmi těšit na příjemné chvíle.
Alice Macková: Děkuji za příjemnou masáž, která mi moc pomohla. Na masáž jsem se těšila a splnila moje očekávání, určitě zase zopakuji.
Lenka Kopečná: Masáž příjemná, znovu a ráda jsem se vrátila po předchozí zkušenosti. Vstřícnost maséra, který se zajímá v průběhu masírování, zda vyhovuje například tlak nebo je potřeba změnit apod. Určitě jsem nebyla naposledy a už nyní jsem objednaná na příští měsíc. Celková spokojenost. Hodina utekla jako voda. Jako příjemný bonus je způsob objednání se přes webový portál a následné zaplacení, vše rychle, jednoduše a pohodlně. Palec nahoru. Mě tento způsob rozhodně plně vyhovuje 🙂
Ivana Buchtová: Příjemná masáž, hezké prostředí...Jako vždy hodnotím velmi kladně!
1. stránka z celkem 2712345...1020...Poslední »

Přidat hodnocení

Obchod - Kategorie

Aktuálně

Červen zaplněn. Další rezervace schvalujeme až na červenec. Děkujeme za pochopení.

Karel masíruje lávovými kameny

Karel Giebisch

Zrak v mém životě nehraje žádnou roli. Od narození jsem totiž zcela nevidomý. Vše kolem sebe vnímám prostřednictvím ostatních smyslů a zrakové postižení nijak zásadně neřeším. Nepotřebuji vidět, abych mohl žít efektivní a plnohodnotný život..

Nepřehlédněte

Nezapomeňte si přečíst další informace k masážím. Třeba kdy je vhodné zajít na masáž.