Reference

Postřehy zákazníků, kteří už měli možnost vyzkoušet si mnou nabízené masérské služby. Jak je hodnotí?

Ladislava: Pan masér má zázračné ruce. Dokázal mi pomoci od akutního problému a odcházela jsem od něj jako znovuzrozená. A jeho dobrá nálada vám zvedne tu vaši. Jednoznačně budu doporučovat dále.
Mirka: Dnes jsem k již úžasné masáži zad a šíje přidala nohy. Po masáži jsem odešla s dobrou náladou, uklidněná i v předvánočním čase a nožky jako pírko. Pan masér opět nezklamal a už se ho nevzdám. Přeji všem pěkné vánoce a dalším roce také takto příjemnou masáž v relaxačním prostředí všem.
Magdaléna: Profesionální přístup, skvělá a především rychlá komunikace, uvolněná atmosféra, prostě nemám co vytknout. Jiného maséra už nechci 🙂
Ondrej Dostal: Jednoducha domluva, seriozni pristup, kvalitni masaz - cena super. Internetove stranky velke plus!
Ladislava: Pan masér opět nezklamal, perfektní masáž, uvolnil mi ztuhlá záda i krk, hned jsem pocítila úlevu. Těším se na další masáž.
1. stránka z celkem 1712345...10...Poslední »

Přidat hodnocení

Obchod - Kategorie

Aktuálně

Poslední tištěný dárkový poukaz. Pak už nakupujte zde na webu v e-shopu. Online máme poukazů dostatek.

Karel masíruje lávovými kameny

Karel Giebisch

Zrak v mém životě nehraje žádnou roli. Od narození jsem totiž zcela nevidomý. Vše kolem sebe vnímám prostřednictvím ostatních smyslů a zrakové postižení nijak zásadně neřeším. Nepotřebuji vidět, abych mohl žít efektivní a plnohodnotný život..

Nepřehlédněte

Nezapomeňte si přečíst další informace k masážím. Třeba kdy je vhodné zajít na masáž.