Může Vás zajímat

Změny v roce 2021

A je to tady. Dovolte mi v tom Novém roce 2021 představit několik změn, které se udají v Masáže Gieb. Na co se můžete těšit?
1. Masáže Gieb pokračují dál. Ani náhodou nekončí. COVID mě nedonutí odstavit podnikání. Na to je krátký. Takže hned, jakmile udělí vláda zelenou (doufejme, že už ne pouze na pár týdnů, ale na pořád), tak se na vás všechny budu těšit.
2. S Novým rokem přichází aktualizace ceníku. Aktuální ceny již najdete na webu Masáže Gieb. Veškeré předplatné, dárkové poukazy, zaplacené rezervace před datem 1.1.2021, jsou a nadále budou akceptovány podle starých cen. Žádné obavy.
3. V online rezervačním kalendáři došlo k úpravě časů rezervací. Stále platí, že zadané časy jsou pouze orientační a budou se upravovat podle potřeby na základě zájmu klientů. Musíme ozkoušet, které časy jsou nejžádanější a pak se podle toho zařídit. Časy lze po domluvě měnit, takže se neváhejte ozvat či napsat svůj požadavek do poznámky při zadávání rezervace.
4. Na webu Masáže Gieb naleznete rychlý kontakt. Do příslušného formuláře stačí zadat své jméno, příjmení a platné telefonní číslo a odeslat. Co nejdříve se s vámi spojím. Dbejte na to, aby telefonní číslo bylo zadáno správně, jinak se vám nedovolám.
5. Změn doznala i sekce slevových kupónů. Protože mnozí z vás si vygenerují kupón, ale neplatí online, tím pádem ho neuplatní a on zbytečně vysí v systému, přistoupil jsem k těmto úpravám:
•Slevový kupón mohu uplatnit ručně po vzájemné domluvě. O uplatnění obdržíte SMS
•Každý slevový kupón má expiraci, platnost tři měsíce od vygenerování. Pokud kupón vygenerujete, ale zapomenete na něj, 14 dní před vypršením platnosti, obdržíte e-mail s upozorněním, takže na uplatnění slevy nezapomenete.
Veškeré inovace jsou vždy pečlivě testovány. Pokud by se ale stalo něco nepatřičného, třeba vás bude systém bombardovat SMS nebo e-maily ohledně slevových kupónů a informaci nedostanete pouze jednou, okamžitě mě o tom informujte.
Věřím, že tyto aplikované změny budou přínosem a zlepší zážitek služeb Masáže Gieb nejen klientům, ale i mě v rámci správy celého systému.
Těším se na vás všechny snad v brzké době.

Rychlý kontakt

Vyplňte na Vás kontakt, zavoláme Vám!


Doplňte číslo 2 + 4 =