Masáže Karel Giebisch
Může Vás zajímat

Balíčky procedur

Na základě standardních nabídek masáží, vzniklo i několik specializovaných procedur. Jedná se o kombinace různých masérských technik, které svým způsobem získali u jednotlivých zákazníků oblibu a spokojenost. Tyto varianty jsou jakýmsi nadstandardem nad běžný rámec základní nabídky a tak byly zařazeny do kategorie balíčků procedur. Svojí unikátností a propracovaností díky zpětné vazbě klientů, zaručují maximální přísun relaxace a odpočinku. Čas od času se obměňují dle aktuálního zájmu klientů. Je pouze na vás, jestli vyzkoušíte některou z procedur níže, nebo raději vsadíte na základní nabídku masáží. Ceny těchto balíčků jsou nedílnou součástí standardního ceníku služeb.

Balíčky k dispozici

*: Kombinovaná masáž zad a šíje
Info: Masér kombinuje jednotlivé techniky tak, aby došlo k maximálnímu uvolnění, relaxaci a odpočinku. Používá postupy z klasické, regenerační či sportovní masáže, ale i jiných variant dle svých zkušeností a potřeb.

*: Záda, šíje, chodidla
Info: Nesmírně příjemná masáž, kdy se masér věnuje i vašim chodidlům. Výborný relax, při kterém si skvěle odpočinete. Díky řadě nervových zakončení, která se v chodidlech nachází, jde o velice účinnou metodu .

*: Záda, šíje, dolní končetiny částečně
Info: Záda a šíje jsou teprve začátek. Následně masér přejde k dolním končetinám ze zadní strany. Po celou dobu ležíte na břiše a vyloženě si užíváte senzační pocit uvolnění.

*: Záda, šíje, dolní končetiny komplet
Info: Kompletní masáž zad, šíje a celých nohou. Jedním slovem úžasné.

*: Záda, šíje, horní končetiny
Info: Nejen záda a šíje, ale i vaše ruce si zaslouží péči. Absolvujte tuto proceduru a následně dokážete divy.

*: Prohřívací masáž zad a šíje
Info: Nechte si na záda a šíji položit horké lávové kameny. Až se dostatečně zahřejete, masér je odstraní a provede kombinovanou masáž už bez kamenů, při které se nejen skvěle uvolníte, ale budete si jednoznačně připadat jako v ráji.

*: Božská masáž
Info: Sami si zvolte proceduru, která vám nejvíce vyhovuje. Cena tohoto balíčku pokrývá veškeré momentálně nabízené masáže dle aktuální nabídky. Pokud netušíte, co si vybrat, nechte volbu na masérovi a vychutnejte si skutečnou božskou masáž.

Rychlý kontakt

Vyplňte na Vás kontakt, zavoláme Vám!


Doplňte číslo 27 + = 35