Souhrn informací z Masáže Gieb jako newsletter

Tímto vám předkládám informativní zprávu z Masáže Gieb, která byla odeslána i jako newsletter na e-mailové adresy všech odběratelů, kteří se přihlásili k odběru na webu Masáže Gieb. Tak pokud ještě newsletter neodebíráte, zvažte tuto možnost. Nevím, jak budu zasílat newslettery často, asi jen občas, ale čas od času se to stát může. Navíc pokud se ukáže, že newsletter odebírá i množství mých zákazníků, může se stát, že jen prostřednictvím newsletteru můžete narazit na zajímavé slevové akce.

Tímto vám předkládám informativní zprávu z Masáže Gieb, která byla odeslána i jako newsletter na e-mailové adresy všech odběratelů, kteří se přihlásili k odběru na webu Masáže Gieb. Tak pokud ještě newsletter neodebíráte, zvažte tuto možnost. Nevím, jak budu zasílat newslettery často, asi jen občas, ale čas od času se to stát může. Navíc pokud se ukáže, že newsletter odebírá i množství mých zákazníků, může se stát, že jen prostřednictvím newsletteru můžete narazit na zajímavé slevové akce.

A nyní už příjemné počtení.

Vážení odběratelé,

zasílám vůbec první historicky vytvořený newsletter s novinkami v Masáže Gieb, pokud nepočítám ten testovací. Bylo zbytečné vám zahlcovat e-mailové schránky drobnostmi, tak zde máte hezky popořádku to podstatné:

Online objednávky a rezervace vedou

Online rezervační systém se mezi zákazníky těší vysoké oblibě. Telefonické nebo e-mailové objednávky jsou minimální.

Zákazníci si pochvalují, že objednat rezervaci termínu mohou na pár kliknutí bez telefonického kontaktu. Zvolí vhodný termín a následně jen čekají jestli rezervaci schválím nebo zamítnu.

Většina zákazníků platí za služby už rovnou při zadávání rezervace online. Pokud by se náhodou stalo, že nebude rezervace z mé strany schválena, peníze se jim vrátí do pár dnů zpět na účet. Online platba v rámci rezervace však není nezbytně nutná. Platit lze i pohodlně na provozovně. V rezervačním systému stačí zvolit, že zaplatíte na místě. Používejte takový způsob, který vám bude nejlépe vyhovovat.

V rámci online rezervačního systému zákazníci oceňují SMS notifikace, takže nikdy neztratí přehled o svých zadaných rezervacích.

Online rezervační systém je klíčovým prvkem. Vedu si v něm databázi klientů a k jednotlivým zákaznickým účtům nastavuji v případě předchozí domluvy i předplatné tedy kredit.

Pokud si netroufáte na zadání rezervace termínu online, zavolejte nebo napište. Zadám rezervaci ručně za vás. V takových případech se ale sami nedostanete ke správě rezervace. Pokud ji budete chtít stornovat, musíte mě opět kontaktovat buď telefonicky nebo e-mailem.

Mám ověřeno, že díky online rezervačnímu systému mám více zákazníků než pouze na základě telefonických nebo e-mailových objednávek.

Objednat termín

Dárek na pár kliknutí

Darujte masáž. Své blízké, známé, kamarády, tím v mnoha případech potěšíte. Udělá jim to radost. Aby bylo vytvoření dárkového poukazu rychlé a efektivní, pořídíte ho též snadno online na pár kliknutí.

Stačí zavítat do sekce Dárkové poukazy na webu Masáže Gieb. Vyplnit jednoduchý formulář, přejít k platbě a pomocí platební brány Gopay zvolit metodu, která vám nejvíce vyhovuje. Objednáno, zaplaceno máte na pár kliků a dárkový poukaz z fakturou rovnou na e-mailu. Co si přát víc? Snadno takto dárek pořídíte odkudkoli a klidně na poslední chvíli.

Darovat masáž

Hotovost na druhém místě

Jsem zastánce bezhotovostního placení tedy především zastánce online plateb nebo plateb kartou. Hotovost beru, ale většinou jí moc nemám, takže pokud chcete platit hotově, noste přesnou částku, protože většinou nemám dostatek na vrácení.

Pokud nezaplatíte online, na provozovně si můžete zvolit jeden z těchto způsobů:

  • Platba kartou, mobilem nebo hodinkami
  • Platba QR kódem

Podpora benefitů

Snažím se vyhovět, pokud je to v mých silách. V Masáže Gieb je možné hradit jednotlivé procedury též prostřednictvím zaměstnaneckých benefitů. Momentálně přijímám benefity těchto společností:

  • Benefit-Plus
  • Benefity a.s.
  • Edenred
  • Sodexo

Součástí Nejlepší adresy

Nedávno byla společnost Masáže Gieb zařazena do projektu

Nejlepší adresa

Tento projekt působí na území Olomouckého kraje konkrétně v Olomouci, Prostějově, Přerově. Svým členům nabízí získávat body za nahrané účtenky. Body následně směňujete za různé odměny. Slevové vouchery, volné vstupenky na akce apod.

Stačí, když mě požádáte v Masáže Gieb o účtenku. Tu následně nahrajete do profilu na webu Nejlepší adresy. Jak snadné.

Nejen masáže

Už dlouho publikuji různé články o životě se zrakovým znevýhodněním, kterými se snažím přiblížit veřejnosti bez znevýhodnění, že znevýhodnění je jen drobnou překážkou, která se dá překonat. Některé z mých příspěvků uveřejňuji na blogu, který je součástí webu Masáže Gieb, jiné ty hodnotnější včetně audio podcastů a rozhovorů se zajímavými lidmi, vkládám do placeného premium obsahu na portálu Forendors.

Pokud budete chtít, mrkněte a

Podpořte moji tvorbu

Navýšení cen

Už i na Masáže Gieb dopadla inflace. Od prvního října 2023 dochází k navýšení cen. Ceníky jsou už aktuální jak na webu tak i vrámci rezervačního systému Reservio.

Prohlédnout ceník

Hostem v podcastu Pijavice

Bylo mi ctí zúčastnit se jako host v podcastu Pijavice, který vydává portál

GIVT

Poslechnout si celý rozhovor můžete na

Youtube

Co říci závěrem?

Děkuji, že jste dočetli až sem. Čas od času pošlu nějaký ten newsletter ať jste v obraze, co je v Masáže Gieb nového a zajímavého. Tak zase někdy napočtenou.